Producent reklam PROfuturo

Banery, Druk UV, Frezowanie, Litery 3D, Litery podświetlane, Producent reklam, Szyldy

Oferta

Elegancka reklama buduje pozytywny wizerunek firmy i świadczy o jej profesjonalizmie. Ponadto stanowi ważną część informacyjną dla odbiorcy. Taka reklama to: różnego rodzaju szyldy reklamowe, tablice informacyjne, dojazdowe, kasetony podświetlane, kasetony z dibondu, napisy przestrzenne, pylony, witacze itp. Jesteśmy producentem takich materiałów reklamowych, począwszy od propozycji graficznej, rozwiązania technicznego i wykonania po montaż.

Reklama wizualna

Wykorzystując nasze atuty tworzymy kompleksowe systemy reklamy wizualnej zarówno dla firm jak i instytucji publicznych. W ostatnich latach przeprowadziliśmy wiele akcji brandingowych oraz rebrandingowych. Oznakowujemy zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie galerie handlowe, sieci sklepów i restauracji, budynki instytucjonalne.

Zabudowa targowa

W dorobku mamy już szereg realizacji przy współpracy z klientami. Wykonujemy projekt, dobór materiałów, następnie budowę stoiska, przetransportowanie oraz montaż i demontaż po zakończeniu wydarzenia.

Ekspozytory

Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości stojaki, ekspozytory i inne materiały POS.

Meble

Wykonujemy meble targowe, lady wystawiennicze.

Frezowanie

Nasz park maszynowy, pozwala nam na oferowanie usług związanych z obróbką takich materiałów jak:

    • tworzywa sztuczne
    • drewno i materiały drewnopodobne
    • tektura

Druk UV i solwentowy

Wykonujemy druki reklamowe w różnych formatach, gramaturach.Realizacje są wykonywane w technologii druku offsetowego, cyfrowego, solwentowego oraz UV.